Nieśmiertelni - Jedziemy Na Jednym Wózku

Forum Osób Dializowanych i Po Przeszczepie Nerki
Teraz jest 25-02-2017, 23:55

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
Nie określono
 Tytuł: Re: Odchudzanie
PostNapisane: 28-06-2016, 12:05 

Jak ktoś skąpi wydać 20 zł na kontrolne badania ,to niestety tak się zdarza.Trzeba mieć troszkę wiedzy na ten temat :!: Co jest nam potrzebne i w jakich ilościach ,do prawidłowego funkcjonowania :wink: Jestem przeciwnikiem wyrzucania ,chowania słodkości itp. :shock: Wszystko ma być na swoim miejscu ,to my sami musimy podjąć wyzwanie i tak przestawić nawyki ,żeby świństw nie jeść :wink:
Jak tego nie zrobimy ,to żadna dieta nie pomoże :shock: Wrócimy z efektem jojo :shock: :mrgreen:

Obrazek

Jak ciężko nam wszystko zbilansować ,to zostaje nam ostatnia dieta cud :wink: Mniej "żreć" :mrgreen: Sorka :oops:

Kobieta
PostNapisane: 28-06-2016, 15:56 
Prezes Zlotu

WILUŚ napisał(a):
Wszystko ma być na swoim miejscu ,to my sami musimy podjąć wyzwanie i tak przestawić nawyki ,żeby świństw nie jeść
i tak powinno być :)

Dializy:04.04.2011r-02.03.2013r
II Przeszczep:02.03.2013r.Szczecin Pomorzany
MIŁOŚĆ JEST SKRZYDŁEM,KTÓRE BÓG DAŁ CZŁOWIEKOWI,ABY TEN MÓGŁ WZLECIEĆ DO NIEGO - MICHAŁ ANIOŁ

Nie określono
PostNapisane: 28-06-2016, 16:00 

Temat zbyt ciężki żeby cokolwiek doradzić,można pisać w kółko o wszystkich dyrdymałach co są na milionie internetowych stron lub z własnego doświadczenia ale to może nic nie dać,czemu?,a no dlatego że każdy jest inny na swój sposób,ma inną przemianę,innaczej organizm reaguje na dane składniki,inny sposób na życie lub przyzwyczajenia,bez fachowej pomocy choćby dietetyka+badania kontrolne najprawdopodobniej efekt będzie krótkotrwały,np.Joasia,mimo ciętego języka na pozór może chce udowodnić że ma rację,czuje się dobrze,jest aktywna,i wydaje się jej że to jest to,zgadza się bo skoro na mnie to działa a chcę pomóc to czasem na siłę będę próbował narzucić swoje zdanie,w domrym celu,np.Ja,he :lol: od lat próbuję iść w drugą stronę a mianowicie przytyć,ot kilka kilo,i co?,i nic :? ,mogę całego prosiaka wciągnąć i efekt będzie tylko taki że WC odwiedzę więcej razy,mogę nie jeść cały dzień i mi to nie przeszkadza a pózniej opychać się cały tydzień i NIC :? ,każdy ma swoją urodę do której musi podejść bardziej z rozsądkiem co by sobie bidy nie narobić,Wilusia ostatnie zdanie jest też bezcenne,wielu osobom wydaje się że jedzą mało a jest zupełnie na odwrót( nie urażając autora tematu) a ja wiem jedno,przetestowałem to kiedyś na sobie,do zmiejszania ilości pożywienia naprawdę można się przyzwyczaić,i wpada to dosłownie w nawyk,oczywiście w naszym przypadku robienie tego metodą prób i błędów bez kontroli kogoś kto się na tym zna jest raczej nie wskazane.

Nr.1-Rodzina Nr.2 -Zdrowie Nr.3 -Latanie,i tego nikt mi nie zabroni ;)

Nie określono
PostNapisane: 28-06-2016, 18:26 

Pułkownik L napisał(a):
Ja,he od lat próbuję iść w drugą stronę a mianowicie przytyć,ot kilka kilo,i co?,i nic ,mogę całego prosiaka wciągnąć i efekt będzie tylko taki że WC odwiedzę więcej razy,mogę nie jeść cały dzień i mi to nie przeszkadza a pózniej opychać się cały tydzień i NIC

Pułkowniku ,chudzinko :mrgreen: Czy mogę zostać twoim osobistym kucharzem :?: Obrazek :mrgreen:

Prawda ,potwierdzam ,każdy jest inny :!: Moja siostra może zjeść nawet dwa prosiaki i NIC (tyczka),a ja wystarczy że odpuściłbym sobie rygor i dupsko rośnie po 24 godz. :mrgreen:

Nie określono
PostNapisane: 29-06-2016, 16:20 

Wiluś skądś to znam. Całe życie uważam na to co jem, bo wszystko potrafi mi się odłożyć, pewnie dlatego nie lubię gotować i w ogóle zajmować się jedzeniem. Po co pichcić i się kusić jeśli potem tak mało można zjeść. Wolałam czas na gotowanie przeznaczyć na coś innego. Mam kuzynkę, którą chciałam kiedyś zabić. Ja zjadałam trochę i byłam okrągła a ona bez przerwy ruszała buzią a była chuda jak tyczka. Nie ma sprawiedliwości.

Nie określono
PostNapisane: 02-07-2016, 19:35 

Heh... raczej o trawienie tu chodzi... :?
Moja mama skończyła 80-tkę a je takie rzeczy, że na sam widok wątróbka "staje mi w poprzek" . Kwaśno, tłusto i pikantnie. I nikt nie daje jej tych lat.
Rozumiem Cię Steniu - nie ma sprawiedliwości :wink:

"Nadzieja jest tęczą nad rzeką życia"
Fryderyk Nietzsche

Nie określono
PostNapisane: 13-08-2016, 17:57 

Skoro pytasz :?: to odpowiadam :!:

Branie tabletek to szczyt głupoty i zero odpowiedzialności :roll: Weź się w garść ,zacznij mniej "żreć" :mrgreen: i patrz na etykiety :shock: Zacznij żyć zdrowo i efekty same przyjdą , silna wola i systematyczność :wink:

Nie określono
PostNapisane: 13-08-2016, 18:32 

Wilus
ja to sie zastanawiam czy to nie spamy, nagle ktos dołącza i ni z tego ni z owego reklamuje tabletki na ochudzanie
ale generalnie rewelacyjnie odpowiedziales:)

Nie określono
PostNapisane: 16-08-2016, 09:10 

Jeśli ma się problemy ze zrzuceniem wagi albo wręcz przeciwnie - z jej przybraniem - warto pokusić się o zrobienie dodatkowych badań. Mam znajomego który zrobił sobie badania na grupę krwi i wg swojej grupy ułożył sobie dietę - z papuśnego grubaska zrobił się dość szybko konkretny chłopak. Nie mówię tu o sztywnym trzymaniu się jadłospisu i kategorycznym wykluczeniu wszystkich produktów które "nie pasują" do grupy krwi, ale raczej o swobodnym zwiększeniu dobrych produktów i ograniczeniu tych, które mają wpływ na wagę. Dodatkowo doszło oczywiście ograniczenie śmieciowego jedzenia, bo to same puste kalorie.

Inną, dość nową sprawą, są badania genetyczne, które moim zdaniem lepiej określają co powinniśmy jeść, a czego unikać. Biorą one pod uwagę ekspresję pewnych genów odpowiedzialnych za tycie. Dzięki temu również lepiej określa się, jak zrobić, żeby właśnie przytyć. Wykonując takie badania ma się o wiele lepszy obraz sytuacji. Więcej informacji tutaj: https://zdrowegeny.pl/poradnik/dieta-dn ... trate-wagi

Nie określono
PostNapisane: 16-08-2016, 10:15 

hmmm nie do końca się zgodzę z tymi wszystkimi dietami. Moim zdaniem dieta musi być różnorodna i zbilansowana, nalezy organizmowi dostarczać wszystkich niezbędnych składników . Natomiast jeśli ludzie przestaną się obżerać (żreć) zwłaszcza po nocach i troszkę wiecej sie ruszac to waga im sama będzie spadac, nie ma w tym większej filozofii. Ludzie sami sobie utrudniają życie wymyślając coraz to nowe diety badania genetyczne itp .taka jest natura człowieka, a skoro jest popyt na takie filozofie to od razu pojawia sie podaż , mądry dietetyk ustawi pacjentowi dietę lekkostrawną zbilansowaną i wmówi pacjentowi ze blokuje mu tym samym gen odpowiedzialny za tycie i suto sobie za to policzy :D
takie jest moje zdanie :)

Nie określono
PostNapisane: 04-01-2017, 21:43 

Rikkulka napisał(a):
A African Mango ktoś z Was stosował? Tutaj http://suplobit.pl/forum/african-mango czytam na jego temat i zastanawiam sie czy nie kupić sobie tych tabletek, już mam święcie dość diet, które nic nie działają...

Stosowałem i nie działa,bubel totalny,zamiast tego wystarczy na początek wejść w dział powitań,kilka słów o sobie podczas klikania na komputerze spala więcej kalori niż dwa opakowania tego badziewia co poleca Rikkulka-spamerka :mrgreen:

Nr.1-Rodzina Nr.2 -Zdrowie Nr.3 -Latanie,i tego nikt mi nie zabroni ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa: UTC + 1